Systém Dvere ID                                                               

    Salamandrové systémy Dvere ID sú určené pre výrobu dverí. Plne armované dverové systémy Dvere ID sa rovnako ako aj okenné profily vyznačujú vysokým kvalitatívnym štandardom, stabilitou a bohatou rôznorodosťou zvláštnych designov.
   Zvláštna pozornosť je venovaná bezpečnostným opatreniam. Uzatvorená konštrukcia výstuh dodáva nielen vynikajúcu stabilitu a dlhú životnosť, ale aj ochranu pred násilným vniknutím. Tieto nároky sú podporené inštalovaním bezpečnostných zámkov s trojnásobným istením.
   Vchodové dvere sú vybavené špičkovým celoobvodovým kovaním nemeckej firmy GU. Je možnosť výberu viacerých druhov, zámkov proti vypáčeniu s rôznym stupňom bezpečnosti, zámkov s elektrickým otváraním dverí, samouzamykateľných zámkov a množstvo ďalších možností. Na vchodové dvere ponúkame samozatvárače s ramenom, či klznou lištou.

   
Výber dverí podľa vašich predstáv vám umožní veľmi široká škála rôznych dekorov, farieb, či sklenených výplní, vrátane vitráží.

     Vchodové dvere je možno urobiť viacerými spôsobmi. Prvým a lacnejším, je vytvarovať vo chodových dverách stĺpiky do najrozmanitejších výplni a vzorovaných skiel. Druhá možnosť je, že vyrobíme  vchodové dvere (rám, krídlo a kovanie) a namiesto skla objednáme od výrobcu dverovú výplň. Cenová relácia len samotných výplní sa pohybuje v rozsahu od 330 eur do 2000 eur a viac. Dverové výplne nášho subdodávateľa si môžete pozrieť TU.