Systém Ponzio NT152

    Systém Ponzio NT152 je
konštrukcia stĺpikov a závor určená k vyhotoveniu fasádnych stien, striech, svetlíkov a zimných záhrad. Šírka stĺpikov a závor je 52 mm, prítlačných líšt 51 mm. V prípade použitia špeciálnej izolačnej látky možno zhotoviť stenu s koeficientom prechodu tepla  cca 1,75 W/m2K. Technické riešenie systému umožňuje zhotovenie stien plochých aj oblúkovitých s vnútornými i vonkajšími uhlami a tiež konštrukcie zimných záhrad.
MATERIÁL :
Systém
stĺpikov a závor z kvalitných talianskych hliníkových profilov PONZIO, s stavebnou hĺbkou cca 100 mm. Tepelno izolačná vložka na prerušenie tepelného mostu môže byť široká 24 mm, 34 mm, 15 mm. Hladký povrch pre ľahkú údržbu a čistenie.

VÝPLŇ :
Systém PONZIO NT152 umožňuje použitie skla, výplňou typu "sandwich", kovových dosiek, sadrokartónov a to v hrúbke od 1 do 40 mm.

 


FAREBNÉ PREVEDENIE :
Hliníkové profily sú podrobované anodizácii alebo lakovaniu. Dostupné sú všetky farebné odtiene palety RAL, anodizáciou sa potom dosahujú farby ako: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Práškové nanášanie farby je prevádzané technológiou vyhovujúcou európskym normám, potvrdené akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcou dlholetú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.Technické parametre systému Ponzio NT152
Systém: Ponzio NT152
Popis: Systém stĺpikov a závor
Použitie: Fasádne steny, strchy, svetlíky a zimné záhrady
Šírka stĺpikov a závor: 52mm
ˇŠírka prítlačných líšt: 51 mm
Hrúbka výplne: 1 - 40 mm
Mat. skupina: 1.0 (podľa DIN 4108)
Term. prevod: 24 mm, 34 mm, 15 mm
Pripustenie: AT-15-6698/2005 "Súprava výrobkov na zhotovenie ľahkej fasádnej steny systém Ponzio NT152 z hliníkových profilov“.