Systém Ponzio NT50  

   Jednokomorový hliníkový profil bez tepelnej izolácie. Je určený predovšetkým pre vnútorné konštrukcie ako sú predajné boxy, obchody, deliace konštrukcie, skladové priestory a pod.
Ideálny pre všetky druhy vnútornej zástavby a všade tam, kde nie je nutná termická izolácia.  Zaisťuje dosiahnutie vysokého úžitkového a estetického štandardu pri neveľkých nákladoch. 
MATERIÁL :
1 - komorový systém z kvalitných talianskych hliníkových profilov PONZIO, so stavebnou hĺbkou 60 mm bez prerušenia tepelného mostu. Hladký povrch pre ľahkú údržbu a čistenie.

VÝPLŇ :
Systém PONZIO NT50 umožňuje použitie skla, výplňou typu "sandwich", kovových dosiek, sadrokartónov a to v hrúbke od 1 do 40 mm.
 
TESNENIA :
Dve celoobvodové trvalo pružné tesnenia EPDM  (jedno na ráme, jedno na krídle) dokonale utesnia proti vnikaniu vody a poveternostným vplyvom. Sklo a výplne utesnené trvalo pružným tesnením EPDM. Farba tesnení je štandardne čierna.

FAREBNÉ PREVEDENIE :
Hliníkové profily sú podrobované anodizácii alebo lakovaniu. Dostupné sú všetky farebné odtiene palety RAL, anodizáciou sa potom dosahujú farby ako: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Práškové nanášanie farby je prevádzané technológiou vyhovujúcou európskym normám, potvrdené akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcou dlholetú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

KOVANIE :
Používame jednobodové uzatváranie
KFV49, alebo trojbodové uzatváranie KFV2750 a KFV2500 v závislosti od dĺžky dverí. Štandardne v základnej triede bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave.
Vrchné kovanie štandardne v základnej bezpečnostnej triede. Patentová vložka
CISA 2000 - štandard s troma klľúčmi alebo CISA ASIX - bezpečnostná na 3-bodový zámok. 3 pánty odolné proti vysadeniu, nastaviteľné vo všetkých smeroch. Hliníkový prah.


Technické parametre systému Ponzio NT50
Systém: Ponzio NT50
Popis: Okenno-dverový systém, bez termickej izolácie.
Použitie: Výroba okien, dverí, deliacich stien, vnútorných priestorových zástavb.
Hĺbka zárubne: 52 mm
Hĺbka krídla: 52 - 60 mm
Hrúbka výplne: 3 - 40 mm
Pripustenie: Technické schválenie ITB AT-15-5214/2001 "Dvere neprepúšťajúce dym a segmenty deliacich stien systému Ponzio NT50".