Systém Ponzio NT60

    Trojkomorový hliníkový profil s prerušeným tepelným mostom. Je určený predovšetkým pre vonkajšie konštrukcie, u ktorých je požadovaná tepelná izolácia, ako sú okná, dvere, vchodové dvere, výklady a pod. Dodatočná komora slúži k lepšiemu vystúženiu konštrukcie a preto možno z týchto systémov vyrobiť konštrukcie veľkých rozmerov. 
MATERIÁL :
3 - komorový systém z kvalitných talianskych hliníkových profilov PONZIO, so stavebnou hĺbkou 60 mm a prerušením tepelného mostu. Tepelno izolační vložka na prerušenie tepelného mostu so šírkou 16 mm. Hladký povrch pre ľahkú údržbu a čistenie.


VÝPLŇ :
Systém PONZIO NT60 umožňuje použitie skla, výplňou typu "sandwich", kovových dosiek, sadrokartónov a to v hrúbke od 8 do 48 mm.

 
TESNENIA :
Dve celoobvodové trvalo pružné tesnenia EPDM (jedno na ráme, jedno na krídl ) dokonale utesnia proti vnikaniu vody a poveternostným vplyvom. Sklo a výplne utesnené trvalo pružným tesnením EPDM. Farba tesnení je štandardne čierna.


FAREBNÉ PREVEDENIE :
Hliníkové profily sú podrobované anodizácii alebo lakovaniu. Dostupné sú všetky farebné odtiene palety RAL, anodizáciou sa potom dosahujú farby ako: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Práškové nanášanie farby je prevádzané technológiou vyhovujúcou európskym normám, potvrdené akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcou dlholetú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

KOVANIE :
Používame jednobodové uzatváranie KFV49, alebo trojbodové uzatváranie KFV2750 a KFV2500 v závislosti od dĺžky dverí. Štandardne v základnej triede bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave.
Vrchné kovanie štandardne v základnej bezpečnostnej triede. Patentová vložka
CISA 2000 - štandard s troma klľúčmi alebo CISA ASIX - bezpečnostná na 3-bodový zámok. 3 pánty odolné proti vysadeniu, nastaviteľné vo všetkých smeroch. Hliníkový prah.


Technické parametre systému Ponzio NT60
Systém: Ponzio NT60
Popis: Okenno-dverový systém, s termickou izoláciou.
Použitie: Výroba okien, dverí, deliacich stien, vonkajších priestorových zástavb
Hĺbka zárubne: 60 - 68 mm
Hĺbka krídla: 50 - 68 mm
Hrúbka výplne: 8 - 48 mm
Mat. skupina: 2.1 (podľa DIN 4108)
Term. prevod: 16 mm
Pripustenie: AT-15-6166/2000 - "Vonkajšie presklené dvere systému Ponzio NT60PT".