Systém Ponzio NTWood

    Systém Ponzio NTWood je
hliníkovo-drevený systém s  prerušeným tepelným mostom. Je určený predovšetkým pre vonkajšie konštrukcie, u ktorých je požadovaná tepelná izolácia a vysoký estetický štandard, ako sú okná, dvere, vchodové a balkónové dvere a pod. Tento systém spája výhody  drevených a hliníkových profilov teda z vnútra je to nádherný drevený vzhľad a zvonku odolný, bezúdržbový hliníkový profil. Použité materiály majú  vynikajúcie vlastnosti, ktoré uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka.
MATERIÁL :
3 - komorový systém z kvalitných talianskych hliníkových profilov PONZIO, so stavebnou hĺbkou 62 mm až  85 mm a prerušením tepelného mostu. Tepelno izolačná vložka na prerušenie tepelného mostu so šírkou 16 mm. Hladký povrch pre ľahkú údržbu a čistenie.

VÝPLŇ :
Systém PONZIO NTWood umožňuje použitie skla, výplňou typu "sandwich", kovových dosiek, sadrokartónov a to v hrúbke od 6 do 26 mm.

 
TESNENIA :
Dve celoobvodové trvalo pružné tesnenia EPDM (jedno na ráme, jedno na krídl ) dokonale utesnia proti vnikaniu vody a poveternostným vplyvom. Sklo a výplne utesnené trvalo pružným tesnením EPDM. Farba tesnení je štandardne čierna.

FAREBNÉ PREVEDENIE :
Hliníkové profily sú podrobované anodizácii alebo lakovaniu. Dostupné sú všetky farebné odtiene palety RAL, anodizáciou sa potom dosahujú farby ako: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Práškové nanášanie farby je prevádzané technológiou vyhovujúcou európskym normám, potvrdené akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcou dlholetú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

KOVANIE :
Používame jednobodové uzatváranie KFV49, alebo trojbodové uzatváranie KFV2750 a KFV2500 v závislosti od dĺžky dverí. Štandardne v základnej triede bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave.
Vrchné kovanie štandardne v základnej bezpečnostnej triede. Patentová vložka
CISA 2000 - štandard s troma klľúčmi alebo CISA ASIX - bezpečnostná na 3-bodový zámok. 3 pánty odolné proti vysadeniu, nastaviteľné vo všetkých smeroch. Hliníkový prah.Technické parametre systému Ponzio NTWood
Systém: Ponzio NTWood
Popis: Okenno-dverový systém s termickou izoláciou.
Použitie: Výroba okien, dverí, balkónov
Hĺbka krídla: 63 - 85 mm
Hĺbka krídla: 70 - 85 mm
Hrúbka výplne: 6 - 26 mm
Mat. skupina: 2.1 (podľa DIN 4108)
Term. prevod: 16 mm
Pripustenie: