Rolety                       

    Spoločnosť tnaraH, s.r.o. ponúka exteriérové predokenné a nadokenné rolety. Vonkajšie rolety, sú obľúbené najmä pre široké spektrum svojich funkčných vlastností. Exteriérové rolety majú veľmi dobrú tieniacu, až zatemňovaciu funkciu, sú účinnou tepelno-izolačnou ochranou, sú odolné voči bočným nárazom vetra a dažďa a slúžia ako pridaná ochrana pred zlodejmi alebo vandalmi.

Rolety ponúkame v dvoch prevedeniach:

RoloBasic:
    Rolo Basic je typ vonkajších roliet, ktorý sa montuje do jestvujúcich stavieb, kde nebola vykonaná stavebná predpríprava. Ide teda o predokenné rolety. Zákazník musí rátať so znížením svetlosti okien a viditeľným osadením rolovacieho boxu na vonkajšej strany fasády.Sú vhodné nielen pre rodinné domy, rekreačné zariadenia ale aj do priemyselných stavieb alebo do stavieb, kde je potrebná pridaná ochrana pred vlámaním. V takom prípade je možné rolety vybaviť bezpečnostným zámkom.
Rolety sa môžu ovládať popruhom (s možnosťou zabudovania popruhu pod omietku), kľukou alebo pomocou elektromotora.

RoloProfi:
    Rolo Profi je typ vonkajšie roliet, ktorý sa inštaluje do  prekladov okien v novostavbách. Ide teda o nadokenné rolety.  Pri tomto type prevedenia, je roleta umiestnená v zaomietacom boxe pod fasádou a svetlosť okna ostáva zachovaná. Sú vhodné nielen pre rodinné domy, rekreačné zariadenia ale aj do priemyselných stavieb, alebo do stavieb, kde je potrebná pridaná ochrana pred vlámaním. V takom prípade je možné rolety vybaviť bezpečnostným zámkom.
Rolety sa môžu ovládať popruhom (s možnosťou zabudovania popruhu pod omietku), kľukou alebo pomocou elektromotora.