Sieťky proti hmyzu                       

    Spoločnosť tnaraH, s.r.o. ponúka ku oknám a dverám sieťky proti hmyzu. V ponuke máme viacero prevedení sieťok, tak aby sme čo najlepšie uspokojili požiadavky zákazníka.

Zákazník má možnosť vybrať si z nasledovných prevedení:

Pevné okenné sieťky:
    Tieto sieťky sa namontujú na okno bez nejakého zásahu do okna. So sieťkou nie je nutné manipulovať pri otváraní a ani zatváraní okna. Navyše je možné ju hocikedy jednoduchým spôsobom demontovať.

Pevné dverové sieťky:
    Sú to sieťky, ktoré majú vlastný rám osadený na pántoch. Sú veľmi rozšírene pre nenáročnosť montáže a aj z hľadiska cenovej dostupnosti.

Posuvné dverové sieťky:
    Tieto sieťky majú vlastný posuvný systém, ktorý musí byť osadený v ostení. V tomto posuvnom systéme sa potom pri prechode dverami posúva rám so sieťou.

Navíjacie sieťky:
     Tieto sieťky sa vyznačujú tým že je ich možné hocikedy zvinúť. Používajú sa tam, kde z praktického hľadiska nevyhovujú pevné sieťky.
Možnosť zvinutia umožňuje zrýchliť vetranie, komunikáciu atď.

Plissované sieťky:
    Najväčšou výhodou týchto sieťok je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri riešení pre široké fasádne otvory. Sieťovina vo veľkej miere zachytáva vo svojich záhyboch nečistoty vonkajšieho prostredia – alergény (prach, peľ) a pomáha tak zlepšovať životné prostredie alergikov.