Systém Streamline 76                                                              

   Streamline 76 Vás osloví tradične ultra bielou farbou a hladkým povrchom, ako aj estetickým designom a technicky prepracovaným usporiadaním 5 alebo 7 komôr. Nadštandardné stavebné osadenie 76 mm zabezpečuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti.
   Streamline 76 v kombinácii s dvojitým EPDM tesnením poskytuje dokonalú, takmer "hermetickú" tesnosť okna. Elegantný oblý tvar krídla je harmonicky zvýraznený novým tvarom zasklievacej lišty umožňujúcej štandardnú hrúbku zasklenia 24 mm. Použitím zasklievacích líšt z profilovej rady Luxus 3D rozšírime ponuku hrúbky zasklenia až do 48 mm.
   Hrúbka obvodových stien profilového systému, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najprísnejších noriem v kombinácii s použitou pozinkovanou výstuhou rovnako pre rám i krídlo zabezpečuje potrebné statické vlastnosti výrobku. Vďaka kombinácii rámu s hranatým, resp. čiastočne vsadeným oblým krídlom vytvárajúcim tieňovú drážku je Streamline 76 vhodný prakticky na všetky typy stavieb, čo je znásobené možnosťou použitia všetkých doplnkových profilov z rady Luxus 3D.
   Okná v Streamline 76 je možné vyrobiť vo všetkých farebných odtieňoch RAL ako aj v rôznych dekoroch dreva.