Žalúzie                       

    Spoločnosť tnaraH, s.r.o. ponúka horizontálne interierové žalúzie ISODESIGN Žalúzie. dokážu nielen vytvoriť príjemný tieň, ale chránia Vás pred nežiadúcimi pohľadmi. Vyznačujú sa neviditeľným systémom upevnenia, ktorý zaručuje dokonalú harmóniu okna a žalúzie.

Žalúzie ISODESIGN ponúkame vo viacerých prevedeniach:

Basic Design:
    Žalúzie Basic Design sú štandardné žalúzie pre okná s izolačným dvojsklom. Horná lišta žalúzie hranatého alebo oblého tvaru dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou. Sú ovládané guličkovou retiazkou, ktorá je spojená klietkou. Široké spektrum farieb lamiel a líšt, vrátane imitácií dreva uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Žalúzie sú vyrábané aj v atypickom prevedení.

Bella:
    Žalúzie Isodesign Bella sú špeciálnym prevedením žalúzie Isodesign s  profilom 25 x 25. Je ich možné použiť ako medzisklenné prevedenie s ovládaním na retiazku, resp. s ovládaním na motor. Tieto žalúzie sa používajú najmä v interiéri medzi sklami, ktorých minminálna vzdialenosť je 35 mm, ktoré slúžia ako deliaca priečka. Žalúzie nie je možné montovať medzi sklá dodatočne, montujú sa priamo pri montáži skiel.

Isodesign 2006:
    Isodesign® 2006 je žalúzia, ktorej jedinečný sklápajúci mechanizmus umožňuje jednoduchú údržbu zadnej časti nosného profilu žalúzie, zasklievacej lišty aj skla za osadenou žalúziou. Žalúziu je možné bez použitia náradia jednoduchým spôsobom zložiť z okna, čo je výhodou najmä pri rekonštrukčných prácach alebo maľovaní. Montážna časť pri tom zostáva na ráme okna.  V ponuke máme okrem 4 farebných prevedení profilov aj širokú farebnú škálu verných drevených imitácií.

K-design:
    Žalúzia K-design bola vyvinutá pre neustále sa rozrastajúci dopyt po oblúkových tvaroch. Je to jediná žalúzia, ktorá má dizajnové vlastnosti žalúzie Isodesign®, ale vďaka svojmu tvaru a zloženiu sa dá aj ohýbať.
Žalúzia je ovládaná PVC buď guličkovou retiazkou – typ Premium, alebo tyčkou a šnúrou. Široké spektrum farieb lamiel a líšt uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Lux:
     Vývojovo najstarší typ tienenia. V našej ponuke nájdete medziskelné aj interiérové prevedenie. Sú ovládané kovovou alebo PVC paličkou. Montujú sa buď v interiéri na stenu alebo do stropu alebo na skrutkované okná, kastlíkové okná alebo okná s izolačným dvojsklom. Napriek tomu, že ide o cenovo najlacnejšie riešenie, montáž do okien s izolačným dvojsklom z estetického dôvodu neodporúčame. Odolnosť a dlhá životnosť najmä PVC komponentov zaručuje dlhodobú spokojnosť každého zákazníka. Žalúzie sú vyrábané aj v atypickom prevedení.