Izolačné sklá SKLOLID                       

    Spoločnosť tnaraH, s.r.o. ponúka okná s izolačnými sklami SKLOLID. Vysoká kvalita izolačných skiel a profilácie SALAMANDER je zárukou toho, že zákazník získa kvalitný produkt za prijateľnú cenu. Kvalita používaných materiálov a technologických postupov výroby a montáže nám umožňuje  poskytovať dlhú záruku na kompletné okno (až 6 rokov).

    Izolačné sklá sú zložené z dvoch, alebo troch tabúl skla v hrúbkach a druhoch zodpovedajúcich funkčným, mechanickým a estetickým nárokom, ktorých vzdialenosť vymedzuje rôzne široký dutý hliníkový profil naplnený vysúšacím prostriedkom. Obvodové spojenie tabúl skla a dištančného profilu je zabezpečené adhéznym, trvale plastickým tmelom, vonkajší obvod tabúl skla a dištančného profilu je vyplnený trvale pružným tmelom. Je zaručená vysoká odolnosť proti mechanickému namáhaniu.


    Kombinácia skladby skiel dovoľuje zvýrazniť prednosti jednotlivých typov skla, ale aj usmerňovať vplyv slnečného spektra a vyhovieť požiadavke zákazníka.


     Dôležitá veličina u izolačného skla je koeficient prestupu tepla k, ktorý predstavuje mieru straty tepla z priestoru (W/m2.K). Sklá SKLOLID dosahujú hodnoty k 3,0 až 1,1 čo je oproti jednoduchému zaskleniu k=5,8 výrazné zlepšenie.

    Zákazník má možnosť za príplatok objednať si do svojích okien nielen číre sklo, ale aj rôzne vzory skiel napr. činčila, dubová kôra....