Plastové okná a dvere profil - salamander    

     Spoločnosť tnaraH s.r.o. ponúka špičkové plastové okná a dvere výrábané z profilu salamander.  Vysoká kvalita izolačných skiel a profilácie SALAMANDER je zárukou toho, že zákazník získa kvalitný produkt za prijateľnú cenu. Kvalita používaných materiálov a technologických postupov výroby a montáže nám umožňuje  poskytovať dlhú záruku na kompletné okno (až 6 rokov).

Profil SALAMANDER sa vyznačuje:

  • nádherným vzhľadom
  • hladkým, až lesklým povrchom
  • briliantnou bielou farbou  jedinečnou medzi všetkými plastovými profilmi
     Zákazník ma možnosť vybrať si pre okna z troch prevedení, ktoré sú dodávané pod názvami Komfort 2D, Streamline 76, Luxus 3D a pre dvere ponúkame prevedenie  Dvere ID.


    Všetky tieto prevedenia predstavujú kompletný okenný systém so všetkými najmodernejšími inovačnými prvkami v prevedení 3, 4 a 5 komorovom, so stredovým, resp. dorazovým tesnením.
     Profily sú nadštandardne v masívnom prevedení a konštrukčne riešené tak, že v miestach prechodu skrutiek je plast zosilnený a skúškami je dokázané, že z hľadiska pevnosti dosiahol medzi všetkými ostatnými systémami najlepšie postavenie. Vo všetkých systémoch je posunutá eurodrážka smerom k stredu profilu. V zasklievacích lištách je použitý najmodernejší zámkový uzáver. Kontúry rámov a krídiel sú robené tak, že majú dvojité zošikmenie, ktoré slúži k bezproblémovému odtoku kondenzovanej vody, pričom je dostatočne veľký priestor na pohodlné vyfrézovanie odvodňovacích kanálikov. Vodné drážky môžu byť vyvedené u všetkých systémov priamo na parapet.
    Vo všetkých systémoch sú použité najmodernejšie typy tesnení. Ku sklu s mechovým vankúšikom, dorazové tesnenie s tvarom dlho odolávajúcim trvalému deformovaniu. Komory sú riešené tak, aby sa dosahovala vysoká pevnosť konštrukcie, bola dosiahnutá vysoká odolnosť voči prestupu tepla a bezproblémový odtok kondenzovanej vody.
Okná sú dodávané v rôznych farebných prevedeniach, či už jednostranne alebo obojstranne podľa  priania zákazníka.
    Pre okná je použité celoobvodové kovanie AUBI a pre dvere G-U.